תפריט

צלמים לבת מצווה

צלמים לבת מצווה
מחפשים צלמים לבת מצווה? חפשו נותני שירות ברשימה למטה!
נותני שירות בעצמכם בעצמכם? הוסיפו את עצמכם לרשימה!

צלמים לבת מצווה יבואו ויעשו לכם בוק צילומים בכל מקום שתבחרו או אצלם בסטודיו. ישנם צלמים וצלמות רבים שעושים את העבודה הזאת על הצד הטוב ביותר, אך כל אחד מציע שירותים שונים במחירים שונים. חלק בעלי סטודיו נייד וחלק עושים את הצילומים רק אצלם בסטודיו הקבוע. חלק מהצלמים עורכים בפוטושופ את הצילומים וחלק מבצעים ריטושים קטנים בלבד. חלק מאחסנים ארון אביזרים גדול שאפשר להשתמש בו בצילומים וחלק מציעים דברים אחרים. בחרו צלמים וצלמות לבת מצווה מהרשימה הנ"ל.

דרור הפקות
דרור הפקות
מתחם נאמן ארועים, אופקים | 08-992-6740

דרור הפקות אירועים היא חברת הפקות אירועים בדרום אשר מספקת שירותים רבים בתחום הבת מצוות החל מצילום בוק בת מצווה וצילום האירוע עצמו. החברה מגיעה עם צוות מקצועי וציוד אשר מאפשר מענה למגוון דרישות כגון צילום סטילס, צילום וידאו ומגנטים. דרור הפקות - אצלנו כל לקוח יוצא מרוצה.

גבית ינאי
גבית ינאי
כל הארץ | 0522-320511

גבית ינאי היא צלמת אשר מתמחה במגוון רחב של סגנונות צילום למטרות שונות. בין היתר, עוסקת גבית ינאי בבוק בת מצווה. לגבית סטודיו מקצועי עם מגוון אביזרים וציוד אשר מאפשר לצלם רעיונות שונים לבוק, כגון ווינטג' ועוד... בנוסף, אפשר לבצע צילומים בחיק הטבע / בגינה מעוצבת ומקורית במיוחד שנמצאת בסטודיו ועוד...

יש לך עסק להוסיף בהקשר של צלמים לבת מצווה?