בת מצווה
 
 

מועדונים לבת מצווה

היום יותר מתמיד אנו צריכים לחפש מועדונים לבת מצווה, אם אנו רוצים לחגוג לילדה הקטנה שלנו אתה המסיבה הטובה ביותר שהייתה לה.

מועדונים לבת מצווה

בת מצווה - מבצע ספטמבר לוהט

בואו לחוות חוויה בלתי נשכחת במועדון בוגי קלאב.

מבצעים ופינוקים מיוחדים לחוגים בר מצווה בת מצווה בחודש ספטמבר. 

בת מצווה - מבצע ספטמבר לוהט

האטרקציות עושות את ההבדל

אנו בבוגי קלאב עושים הכל כדי להתאים את האירוע לכם החוגגים! בואו וקראו איך...

האטרקציות עושות את ההבדל

מוסיקה לאירוע

איך בוחרים פלייליסט מושלם, וגם מספר שירים מומלצים.

מוסיקה לאירוע

בת מצווה - מועדון לבת מצווה

 

בת המצווה שלך הולכת להיות הדבר הכי חם בכיתה. רק בבוגי קלאב ישימו לב לפרטים הקטנים שיעשו את בת המצווה לאירוע בלתי נשכח: החל מהכניסה למועדון עם שטיח אדום, זקוקי ענק ולפידי אש | בר מתוקים מגוון ומפנק | רחבת ריקודים ענקית, מקרנים ומסכי ענק למצגות | מלצרים מסתובבים עם מבחנות צבעוניות | DJ מקצועי שירקיד ויעשה שמח | ואפילו דאגנו לחדר נפרד עבור ההורים והמבוגרים


 

בת מצווה - מועדון לבת מצווה

טיפים למסיבה

ריכזנו כאן עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לעשות מסיבה שלא תישכח!

טיפים למסיבה

בת מצווה - הכנת ברכות מיוחדות

כל אחת רוצה לכתוב לחברתה הטובה ביותר את הברכה הכי מוצלחת לקראת האירוע שלה במועדון.
בת מצווה - הכנת ברכות מיוחדות

אלבום צילומים לכבוד בת מצווה

אין דבר מהנה יותר מאשר לפתוח אלבום תמונות ולהיזכר במסיבה בלתי נשכחת. הכינו אלבום בת מצווה עוד היום וזכרו את האירוע לנצח!
אלבום צילומים לכבוד בת מצווה
 

בת מצווה - הכנת ברכות מיוחדות

ברכות לאירועים שונים, כולל ברכות למסיבת בת מצווה הן מרכיב מרכזי בכל אירוע משמח. לברכה ישנו תפקיד חשוב ביותר בחיי כל אחד מאיתנו ביהדות וגם בתרבויות אחרות. הברכות השונות, כולל ברכות בת מצווה, הן חגיגיות באופיין. מסיבה זו, יש להן מבנה שונה מסתם ברכה יומיומית לבריאות או להצלחה, והן נכתבות ונאמרות בשפה חגיגית יותר. מרבית הברכות נכתבות בנימה אישית וכוללות מגוון אמצעים ייחודיים, כדוגמת: חרוזים, משלים, שירים קצרים, מוסר השכל, בדיחות או מגוון אמצעים אחרים, ההופכים אותן למרגשות כל כך. תפקידן של ברכות לכבוד בת מצווה, בניגוד לברכות משמחות אחרות, הוא לסכם את ההישגים והשמחות של שנות הילדות ולברך לקראת העתיד לבוא.

מה לכתוב בברכות בת מצווה?

רבים מההורים או מהחברים מתלבטים מה לכתוב בברכה מיוחדת לקראת בת מצווה. לכן, חשוב ביותר לתת מספר עצות בנושא. כמו בעבר, גם בעידן המודרני, משמשת ברכת בת מצווה כהזדמנות להביע אהבה, לבטא רגשות, להעניק ולגרום שמחה לכלת בת מצווה. מסיבה זו, כאשר כותבים ברכת בת מצווה, חשוב ביותר להימנע מסגנון שגרתי, בנאלי וצפוי. לברכת בת מצווה יש להתייחס בכובד ראש ולהשקיע בה מחשבה, שכן, היא מציינת מאורע חשוב ביותר עבור הנערה, ונקודת מעבר מרגשת לשלב חדש בחייה. בברכה לאירוע בת מצווה מומלץ ביותר להתייחס לנערה באופן אישי ולא לכתוב בצורה כללית ומנותקת – להתייחס לאופייה של הנערה, לתכונותיה החיוביות, לאירועים חשובים שהתרחשו בחייה, לחלומותיה ולצפיותיה לקראת העתיד. את ברכת בת מצווה ניתן לתבל בחוש הומור, בסיפורים אישיים מהעבר או בכל דרך אחרת שתרגש את הנערה.

ברכת בת מצווה – דברי כלת השמחה

לרוב נהוג כי במסיבת בת מצווה נושאת הנערה כלת השמחה נאום או ברכה לציון המאורע החשוב. בניגוד למסיבות בר מצווה, לרוב מסיבות בת מצווה אינן כוללות עליה לתורה או כל טקס דתי האחר. מסיבה זו, לברכת בת מצווה ישנו ערך תרבותי ואישי רב, והיא מהווה חלק מהטקס המציין את שלב ההתבגרות ואת מעגלי החיים המשתנים, אותם נהוג לציין גם בחברות ובתרבויות אחרות. כמו בברכות של הורים או החברים, צריכה ברכת בת מצווה להיכתב בסגנון אישי, להתייחס לחוויות העבר, לצפיות לעתיד וגם להשקעה הרבה ולדאגה של ההורים. שימוש בחוש הומור, באנקדוטה מצחיקה, בסיפור אישי או בכל רעיון מקורי אחר יכול לשדרג מאוד את ברכת בת מצווה ולרגש את ההורים ואת האורחים שהגיעו במיוחד לאירוע.

 

כתבתם ברכת בת מצווה מקורית? בואו ושתפו אותנו בפורום בת מצווה / בר מצווה שלנו

 
054-7788771

 

לקבלת כל האפשרויות לארוע מושלם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

שם מלא
טלפון
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites