בת מצווה
 
 

מועדונים לבת מצווה

היום יותר מתמיד אנו צריכים לחפש מועדונים לבת מצווה, אם אנו רוצים לחגוג לילדה הקטנה שלנו אתה המסיבה הטובה ביותר שהייתה לה.

מועדונים לבת מצווה

בת מצווה - מבצע ספטמבר לוהט

בואו לחוות חוויה בלתי נשכחת במועדון בוגי קלאב.

מבצעים ופינוקים מיוחדים לחוגים בר מצווה בת מצווה בחודש ספטמבר. 

בת מצווה - מבצע ספטמבר לוהט

האטרקציות עושות את ההבדל

אנו בבוגי קלאב עושים הכל כדי להתאים את האירוע לכם החוגגים! בואו וקראו איך...

האטרקציות עושות את ההבדל

מוסיקה לאירוע

איך בוחרים פלייליסט מושלם, וגם מספר שירים מומלצים.

מוסיקה לאירוע

בת מצווה - מועדון לבת מצווה

 

בת המצווה שלך הולכת להיות הדבר הכי חם בכיתה. רק בבוגי קלאב ישימו לב לפרטים הקטנים שיעשו את בת המצווה לאירוע בלתי נשכח: החל מהכניסה למועדון עם שטיח אדום, זקוקי ענק ולפידי אש | בר מתוקים מגוון ומפנק | רחבת ריקודים ענקית, מקרנים ומסכי ענק למצגות | מלצרים מסתובבים עם מבחנות צבעוניות | DJ מקצועי שירקיד ויעשה שמח | ואפילו דאגנו לחדר נפרד עבור ההורים והמבוגרים


 

בת מצווה - מועדון לבת מצווה

טיפים למסיבה

ריכזנו כאן עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לעשות מסיבה שלא תישכח!

טיפים למסיבה

בת מצווה - הכנת ברכות מיוחדות

כל אחת רוצה לכתוב לחברתה הטובה ביותר את הברכה הכי מוצלחת לקראת האירוע שלה במועדון.
בת מצווה - הכנת ברכות מיוחדות

אלבום צילומים לכבוד בת מצווה

אין דבר מהנה יותר מאשר לפתוח אלבום תמונות ולהיזכר במסיבה בלתי נשכחת. הכינו אלבום בת מצווה עוד היום וזכרו את האירוע לנצח!
אלבום צילומים לכבוד בת מצווה
 

אלבום צילומים לכבוד בת מצווה

היום נוהגות רבות מהנערות להכין אלבום בת מצווה מיוחד. שכן, אלבום בת מצווה מאפשר לרכז את כל התמונות והחוויות מהאירוע המשמח במקום אחד. את האלבום ניתן להראות מאוחר יותר לחברים ולקרובי משפחה, וגם לדפדף בו כדי להיזכר מפעם לפעם בחוויות הנהדרות והחד פעמיות של מסיבת בת מצווה. כדי להכין אלבום בת מצווה מיוחד ניתן לפנות לבעל מקצוע או פשוט לקחת יוזמה, לאסוף את התמונות, לקנות אלבום וקישוטים שונים ולעצב לבד אלבום בת מצווה מושקע ומיוחד.

כיצד לעצב אלבום בת מצווה?

כל אחת יכולה לעצב בכוחות עצמה אלבום בת מצווה. למעשה, עיצוב אלבום בת מצווה כולל כמה צעדים פשוטים, שבסופם ניתן ליהנות ולהתהדר באלבום זיכרונות, תמונות וסיפורים מאירוע בת המצווה הבלתי נשכח.

  • חומרים לאלבום בת מצווה – כדי לעצב אלבום בת מצווה, צריך אלבום עם דפים חלקים, ללא דפי הדבקה או כיסים. בנוסף לכך, נדרשים בריסטולים בצבעים שונים, ניירות צבעוניים, סרטי בד, וקישוטים שונים, כדוגמת: פרחים מבד או מנייר, מדבקות, כפתורים או כל קישוט אחר.
  • סידור תמונות בת מצווה – כשלב ראשון יש לסדר את תמונות בת מצווה לפי הסדר בו התרחש האירוע: תמונות בת מצווה מהסטודיו, מקבלת הפנים, מהטקס, מהריקודים או מכל שלב אחר. את התמונות יש לסדר בקבוצת לפי נושאים, שיהפכו מאוחר יותר לדף באלבום.
  • עיצוב דף באלבום בת מצווה – בחרו בתמונה היפה ביותר מתוך שלוש או ארבע תמונות בכל קבוצה. התמונה שבחרתן תהייה מרכז העיצוב, וסביבה תופענה התמונות האחרות.
  • בחירת הצבעים לאלבום בת מצווה – בחירו בצבע המתאים לעיצוב הדף בהתאם לצבעים השולטים בתמונות. התאימו את הניירות הצבעוניים, הבריסטולים והקישוטים לצבעים אלה.
  • רקע לדף באלבום בת מצווה – הרקע לדף באלבום בת מצווה יכול להיות צבעוני או חלק בהתאם לטעמכן. עם זאת, חשוב להקפיד שהרקע לא יהיה עמוס או מקושקש מדי.
  • מסגרת לתמונות בת מצווה – את התמונות כדאי להבליט באמצעות מסגרת דקורטיבית. הדביקו את התמונה על נייר צבעוני או חלק וחיתכו מסביב כך שתיווצר מסגרת חיצונית יפה.
  • עיצוב דף באלבום בת מצווה – את התמונות המוכנות הניחו על הדף מבלי להדביקן. שנו את המיקום ואת הזוויות עד שתמצאו את העיצוב המושלם. השאירו מקום לכיתוב ולכותרת יפה ומעוצבת. אחרי שהגעתן לתוצאה המושלמת, הדביקו את תמונת בת מצווה על הדף.
  • הכיתוב באלבום בת מצווה – תנו לדף כותרת מרשימה וכתבו טקסט המתאר את מה שהתרחש בתמונות. הוסיפו קטעים הומוריסטים, ציטוטים, אמרות או כל טקסט מרשים אחר.
  • ולבסוף, קישוט של אלבום בת מצווה – הוסיפו לדף המעוצב קישוטים שונים וחגיגיים כיד הדמיון הטובה עליכן.

עצבו אלבום בת מצווה בלתי נשכח לפני חגיגת בת מצווה בבוגי קלאב!

 
054-7788771

 

לקבלת כל האפשרויות לארוע מושלם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

שם מלא
טלפון
דוא"ל
Powered by Artvision | Truppo Websites