מועדון בהרצליה
בת מצווה, בר מצווה גלריה
מאמרים - כתבות
 
 

מועדונים לבת מצווה

היום יותר מתמיד אנו צריכים לחפש מועדונים לבת מצווה, אם אנו רוצים לחגוג לילדה הקטנה שלנו אתה המסיבה הטובה ביותר שהייתה לה.

מועדונים לבת מצווה

בת מצווה - מבצע ספטמבר לוהט

בואו לחוות חוויה בלתי נשכחת במועדון בוגי קלאב.

מבצעים ופינוקים מיוחדים לחוגים בר מצווה בת מצווה בחודש ספטמבר. 

בת מצווה - מבצע ספטמבר לוהט

האטרקציות עושות את ההבדל

אנו בבוגי קלאב עושים הכל כדי להתאים את האירוע לכם החוגגים! בואו וקראו איך...

האטרקציות עושות את ההבדל

מוסיקה לאירוע

איך בוחרים פלייליסט מושלם, וגם מספר שירים מומלצים.

מוסיקה לאירוע

בת מצווה - מועדון לבת מצווה

 

בת המצווה שלך הולכת להיות הדבר הכי חם בכיתה. רק בבוגי קלאב ישימו לב לפרטים הקטנים שיעשו את בת המצווה לאירוע בלתי נשכח: החל מהכניסה למועדון עם שטיח אדום, זקוקי ענק ולפידי אש | בר מתוקים מגוון ומפנק | רחבת ריקודים ענקית, מקרנים ומסכי ענק למצגות | מלצרים מסתובבים עם מבחנות צבעוניות | DJ מקצועי שירקיד ויעשה שמח | ואפילו דאגנו לחדר נפרד עבור ההורים והמבוגרים


 

בת מצווה - מועדון לבת מצווה

טיפים למסיבה

ריכזנו כאן עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לעשות מסיבה שלא תישכח!

טיפים למסיבה

בת מצווה - הכנת ברכות מיוחדות

כל אחת רוצה לכתוב לחברתה הטובה ביותר את הברכה הכי מוצלחת לקראת האירוע שלה במועדון.
בת מצווה - הכנת ברכות מיוחדות

אלבום צילומים לכבוד בת מצווה

אין דבר מהנה יותר מאשר לפתוח אלבום תמונות ולהיזכר במסיבה בלתי נשכחת. הכינו אלבום בת מצווה עוד היום וזכרו את האירוע לנצח!
אלבום צילומים לכבוד בת מצווה
 

אירועי בת מצווה

יום בת המצווה הוא אחד הימים המיוחדים והמרגשים בחייה של ילדה – היום בו היא הופכת באופן רשמי לאישה צעירה (לפחות על פי היהדות..). עבור ילדות בגיל המצווה, אירוע בת המצווה הוא אירוע מרגש ומשמח במיוחד. יום בו הן זוכות להיות הנסיכות הקטנות, מרכז תשומת הלב. הן מתהדרות בשמלה מפוארת, מתיפייפות וזוכות לאירוע המוקדש כל כולו להן.

אירוע בת המצווה נערך בגיל צעיר מאוד יחסית. בימינו, גיל 12 הוא עדיין גיל צעיר ביותר, בו הילדה התמימה בקושי הופכת לנערה בפועל, שלא לדבר על אישה. לכן, חשוב מאוד כי אירוע מרגש זה יתועד בקפידה כך שהילדה תישאר אחריו עם זיכרונות נעימים ומתועדים לנצח.

הדרך המוצלחת והמעניינת ביותר לתעד את אירוע בת המצווה הוא ללא ספק אלבום דיגיטלי, או בוק בת מצווה על שלל יתרונותיו השונים.

 

אלבום תמונות דיגיטלי במיוחד לבת המצווה

 

אלבום דיגיטלי, בניגוד לאלבום תמונות רגיל אותו אנחנו מכירים מאז ומתמיד, הוא ההזדמנות לעצב באופן קל ופשוט אלבום ייחודי, אשר יתפוס באופן אופטימאלי את הלך הרוח ביום האירוע, ויתעד אותו לנצח.

התפתחות בניית אתרי אינטרנט הובילה ליצירת אלבום דיגיטלי המאפשר לנו לא רק לסדר את תמונות האירוע באלבום אחד מסודר, אלא גם לעצב את כל המסביב באופן ייחודי. בניגוד לשמירת התמונות במחשב, אלבום דיגיטלי הוא אלבום ממשי בו התמונות מודפסות ומוצגות באופן פיסי. לכך כמובן אין תחליף, בדיוק כמו שלא קיימת כאן הסכנה כי המחשב שלנו יתקלקל, קובצי התמונות יימחקו ותיעוד האירוע המשמח יאבד לעולמים. עם זאת, בניגוד לאלבום המסורתי בו נאלצנו להדביק את התמונות לעמודי האלבום ולקוות כי עם השנים הן לא יתקמטו ויצהיבו, באלבום דיגיטלי התמונות מודפסות ישירות על דף האלבום עצמו, אשר בעצם משמש במובן זה כמו ספר.

את נייר האלבום ניתן לבחור כך שיהיה נייר איכותי ועמיד לאורך שנים, בעל מאפיינים לבחירתנו (מבריק או לא מבריק, בעל גוון כזה ואחר ועוד...).

 

במקרה של בת מצווה, האלבום הדיגיטלי משמש גם כקרקע המושלמת להביע את רגשותינו ואת הלך הרוח המיוחד השורר על כלת השמחה באותו יום. זאת ניתן לעשות במגוון דרכים, למשל באמצעות כיתובים שונים אשר יופיעו בין התמונות השונות ויביעו מה שאנחנו רוצים. באופן דומה, ניתן להכניס ציורים, הקדשות מחברים וחברות, ברכות מקרובי משפחה וכד' ככל העולה על רוחנו.

כך, נסיכת בת המצווה תיוותר לאחר האירוע עם ספר זיכרונות אמוציונאלי ומרגש, אשר יישמר באופן תמידי ובמצב טוב למשך שנים רבות. את האלבום הדיגיטלי ניתן כמובן לשמור גם כקובץ מחשב, כך שבמקרה וקורה לו משהו, נוכל מיד להדפיס עותק נוסף ולא נסתכן באיבוד זיכרונות בת המצווה לנצח.

 פעילויות קיץ בבת מצווה

למי שחוגגת בת מצווה בקיץ , יכולה ליהנות ממגוון פעילות קיץ לבת מצווה לפני חגיגות בערב .בת מצווה, כמו אירועים משמחים אחרים, היא אירוע אותו אנחנו רוצים לזכור ולהוקיר למשך שנים רבות. אלבום דיגיטלי הוא הדרך המתבקשת, החכמה והיעילה ביותר לעשות זאת, בקלות ובנוחות.

 
054-7788771

 

לקבלת כל האפשרויות לארוע מושלם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

שם מלא
טלפון
דוא"ל

 

רוצים להזמין משפחה וחברים לארוח רגוע?
הילדים לא רוצים מבוגרים על הראש? בבוגי קלאב מציגים מתחם לאונג' מעוצב מפנק ומאובזר.
צפיה במסיבה Live במסך ענק מרחבת הריקודים. בנוסף אנו מציעים מגוון תפריטי מזון ואלכוהול עשירים. 

מתחם מנוחה למבוגרים במסיבת בת מצווה

אתרים נוספים: צילום בת מצווה 
Created by Artvision on Quickyweb Platform