בר מצווה
 
 

בר מצווה של פעם בחיים

בבוגי קלאב הרצליה פיתוח עורכים מסיבות בר מצווה ברמה הגבוהה ביותר תוך התחשבות בכל הצרכים והרצונות של חוגג בר המצווה
בר מצווה של פעם בחיים

מדריך לחגיגת בר מצווה

המדריך המלא לקראת חגיגת בר המצווה
מדריך לחגיגת בר מצווה

מועדון בר מצווה - דברים שכדאי לדעת

כל מה שצריך לדעת על חגיגה במועדון בר מצווה
מועדון בר מצווה - דברים שכדאי לדעת

כיצד לבחור מועדונים לבר מצווה

כיצד לבחור ממגון המועדונים לבר מצווה הקיימים את זה שהכי מתאים עבורכם

כיצד לבחור מועדונים לבר מצווה

מועדונים בהרצליה - חגיגה שלא נגמרת

מועדון הבוגי בולט בייחודו מבין המועדונים בהרצליה המציעים לחגוג בהם בר מצווה
מועדונים בהרצליה - חגיגה שלא נגמרת
 

מועדונים בהרצליה - חגיגה שלא נגמרת

 
מועדוני ריקודים הם חלק מחיי התרבות והלילה של כל עיר. בכל עיר כמעט יש לפחות מועדון אחד וגם בכמה קיבוצים ומושבים. מטבע הדברים, יש ערים שבהם היצע המועדונים הוא נרחב יותר, בהתאם לכמות האנשים שכחלק מהבילוי שלהם הם הולכים למועדון. בתקופה האחרונה הרצליה עלתה בסולם המועדונים. יש בעיר מגוון רחב של מועדונים לכל שכבות הגילאים. יש מועדוני ריקודים, מועדונים לימי הולדת ולחגיגות בר ובת מצווה, מועדוני חברים ועוד. המיקום של הרצליה מאפשר למגוון לגדול עוד יותר; יש מועדונים הקרובים למרינה כשהים והמזח משמשים כבוני אווירה במועדון ויש מועדונים באיזור התעשיה ובמקומות מסויימים בעיר עצמה שמקבלים גם הם את האווירה הייחודית לעיר הרצליה. לא משנה מה אתם מחפשים במועדון, נסו כמה מועדונים בהרצליה ותבינו שיש לאן לחזור.
 

מועדונים בהרצליה - חגיגה שלא נגמרת!

כולם מוזמנים להשתתף בחגיגה הלא נגמרת של הרצליה. מועדונים נוצרו כדי לעשות שמח בלב, ואכן יש בהרצליה מועדונים שמקבלים בברכה אנשים מכל שכבות הגילאים, לכל מטרה שהיא וכל שתצטרכו לעשות הוא לבחור.
 
הרצליה ממוקמת במרכז הארץ, קרוב לעיר תל אביב. עובדה זו מביאה אליה אנשים רבים גם מהאיזור וגם מערים אחרות, רחוקות יותר. כך נוצר קהל מגוון של בליינים, וכל אחד יכול למצוא מועדון לטעמו. יתרון נוסף שנובע מהגיוון האנושי הוא החשיפה לאנשים שונים וההזדמנות להיכרויות שבנסיבות אחרות סביר להניח שלא היו קורות. ניתן להגדיל את מעגל החברים או להרוויח כמה קשרים עם אנשים שתוכלו לצאת איתם בפעמים הבאות לסבב מועדונים בהרצליה.
 
המגוון האנושי נוצר גם הודות לכך שקשת המועדונים שיש להרצליה להציע כוללים מועדונים שפונים לבני עשרה, כאלה שלא מוכרים אלכוהול וניתן לערוך בהם מסיבות יום הולדת או בר \ בת מצווה; מועדונים לחיילים שיצאו לסוף שבוע בבית ומחפשים להשתחרר מעול השבוע החולף באיזו מסיבה טובה; מועדונים לקהל בוגר יותר כמו מועדוני 'פיק אפ' שמאפשרים לפנויים ופנויות לראות ולהיראות; יש אפילו מעדונים לריקודי עם שמושכים קהל מכל הגילאים.
 
מועדונים בהרצליה הם גם שם נרדף לטרנדיות וחדשנות בכל תחום המועדונים. בעיר תוכלו למצוא מועדונים מעוצבים בטוב טעם ולפי צו האופנה האחרונה שכוללים את כל הגימיקים והאלמנטים שהופכים את המסיבה לחגיגה מתמשכת. בעלי המועדונים גם שומרים על רמה גבוהה בתחום האלכוהול. בהרבה מועדונים בהרצליה ניתן למצוא משקאות חדשים שהם הצעקה האחרונה בעולם הבילויים, משקאות קלאסיים ויקרים כגון סוגי וויסקי או קוניאק ואף משקאות קלים יותר ומשקאות אנרגיה כמובן, למרות שאת האנרגיה הדרושה כבר תקבלו מהמועדונים...       
 

מועדונים בהרצליה - עד אור הבוקר


האנרגיה שחווים הבליינים שמעבירים ערב במסיבה באחד או בכמה מועדונים בהרצליה מלווה אותם לכל אורך הערב ועד אור הבוקר. החוגגים מוזמנים להישאר במועדונים עד שעות הבוקר המוקדמות ולעדיין לצאת מהמסיבה עם טעם של עוד.

 

מועדונים בהרצליה 

 
054-7788771

 

לקבלת כל האפשרויות לארוע מושלם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

שם מלא
טלפון
דוא"ל
 

רוצים להזמין משפחה וחברים לארוח רגוע?
הילדים לא רוצים מבוגרים על הראש? בבוגי קלאב מציגים מתחם לאונג' מעוצב מפנק ומאובזר.
צפיה במסיבה Live במסך ענק מרחבת הריקודים. בנוסף אנו מציעים מגוון תפריטי מזון ואלכוהול עשירים. 

מתחם מנוחה למבוגרים במסיבת בת מצווה

Powered by Artvision | Truppo Websites